Güneş Enerji S.

RollBond Teknolojisi, %83,6 Verim Seviyesi, Maximum izolasyon, -40 °C' ye Kadar Sorunsuz Çalışma, Pratik Montaj, Solar Keymark Belgesi

 
 • RollBond Teknolojisi
  Patenti DemirDöküme ait RollBond teknolojisi sayesinde iki levhanın özel bir teknik sayesinde birbirine haddelenmesi ve basınçlı hava ile ısı kanalcıklarının oluşturulması neticesinde, standart kolektörlerde bulunan 10-12 adet ısı kanalı yerine DemirDöküm RollBond kolektörlerde 56 adet ısı kanalı bulunmaktadır. Böylece daha fazla ısıl yüzey alanı oluşturulmakta, verim değerleri en üst seviyeye çıkmaktadır.
 • %83,6 Verim Seviyesi
  56 adet ısı kanalı, selektif absorber plaka, güneş ışınlarının daha fazla odaklanmasını sağlayan %91 oranında geçirgenliğe sahip prizmatik desenli temperli cam sayesinde Sunrol Güneş Enerjisi sistem verimleri %83,6' ya ulaşmaktadır.
 • Maximum izolasyon
  Kollektörlerde kullanılan 50 mm kalınlığındaki yüksek dayanımlı özel cam yünü izolasyonu ve depolarda kullanılan poliüretan izolasyon sayesinde ısı kaybı minimum seviyeye indirilmektedir.
 • -40 °C' ye Kadar Sorunsuz Çalışma
  Solar sistemlerde kullanılan propilen glikol esaslı özel solar sıvı sayesinde maksimum ısı transferi sağlanır ve -40 °C' ye kadar donma olmadan sorunsuz sistem çalışması sağlanır.
 • Pratik Montaj
  Özel geçmeli ve vidalı kurulumu sayesinde ürün montajı en kısa sürede ve sorunsuz olarak yapılabilir. Ayrıca ürün üzerinde bulunan ayarlar sayesinde 25°, 30°, 35° ve 40° olmak üzere mekana göre 4 farklı açı uygulanabilmektedir.
 • Solar Keymark Belgesi
  DemirDöküm Sunrol güneş enerjisi sistemleri, Türkiye' de sistem olarak ilk ve tek solar keymark belgesine sahip ürünlerdir.

Son Referanslar

  İletişim Bilgileri

  Çelik Isı Sıhhi Tesisat İnş.Tah.Prj.Hiz.Tic.Ltd.Şti.

  Hacınabi Mahallesi
  Zubeyde Hanım Cad.
  No:49
  Bafra / Samsun

  Tel: 0 362 532 28 16

  E - Mail: info@bafracelikisi.com.tr