Merkezi Sistem

4 yıldız verim sınıfı, Kaskad Konfigürasyonlarında Modülasyonlu Çalışma, 16 kW' a kadar modülasyon imkanı, 3 MW' a Kadar Kaskad İmkanı, Düşük Baca Gazı Sıcaklığı, Düşük Emisyon Değerleri, Düşük Elektrik Sarfiyatı

 • 4 yıldız verim sınıfı
  Premix eşanşör sayesinde yoğuşmalı verim değerleri %108,7' e ulaşmaktadır. (EN 483 - EN 677 Standartlarına göre 50 °C - 30 °C çalışma koşullarında)
 • Kaskad Konfigürasyonlarında Modülasyonlu Çalışma
  DemirDöküm Maxicondense duvar tipi cihazlar, alev modülasyonunu kaskad sistem ile birleştirerek doğrudan uyum sağlar. Her bir ünite, kaskad sisteminde değişebilir ısı yükünde çalışır. İlk ünite belli bir verime ulaştığında bir sonraki modül kaskad sisteminde çalışır. Bu amaç için tasarlanmış elektronik sistem, sistemdeki tüm cihazları kontrol ederek, sıralı çalıştırma veya gerekli kapasiteyi tüm cihazlara paylaştırarak eşit yükte çalıştırma yapabilmektedir.
 • 16 kW' a kadar modülasyon imkanı
  50 kW kapasiteli HK50M cihaz, 2x50 kW kapasiteli HK100M ve HK100S cihazlar ile ihtiyacın az olduğu durumlarda cihaz kapasitesinin %30' unu kullanarak 16 kW' a kadar modülasyon sağlanabilir.
 • 3 MW' a Kadar Kaskad İmkanı
  Master ve slave cihazların birleştirilmesiyle oluşturulan 400 kW' lık setlerin birbirine kaskad setler olarak bağlanmaları sayesinde 3 MW' a kadar kapasite imkanı sunulabilmektedir.
 • Düşük Baca Gazı Sıcaklığı
  DemirDöküm Maxicondense cihazlarda, düşük baca gazı sıcaklıkları sayesinde yüksek çalışma sıcaklıklarında dahi yoğuşma cihaz içerisinde gerçekleşir. Maksimum verim elde edilerek, yakıttan tasarruf sağlanır.
 • Düşük Emisyon Değerleri
  Özel tasarımlı premix eşanjör sayesinde gaz ve havanın mükemmel karışımının özel yanma odası tasarımıyla birleştirilmesiyle ani bir ısı değişimi sağlanmaktadır. Bu tip temiz yanma ve minimum CO seviyesi (100 ppm' i geçmeyen), kontrollü, ön karışımlı brülör ve mikro alev birleşimi sayesinde mümkün olmaktadır.
 • Düşük Elektrik Sarfiyatı
  DemirDöküm Maxicondense duvar tipi yoğuşmalı cihazlar, A enerji sınıfı komponentleri ile düşük enerji sarfiyatına sahiptir.

Son Referanslar

  İletişim Bilgileri

  Çelik Isı Sıhhi Tesisat İnş.Tah.Prj.Hiz.Tic.Ltd.Şti.

  Hacınabi Mahallesi
  Zubeyde Hanım Cad.
  No:49
  Bafra / Samsun

  Tel: 0 362 532 28 16

  E - Mail: info@bafracelikisi.com.tr